AKTUALNOŚCI

POSZUKUJĄ ZAGINIONEJ z Jaworzna

Wydział Kryminalny jaworznickiej Policji prowadzi poszukiwania za zaginioną Anną Klimczak. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że kobieta w dniu 2 stycznia 2018 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Jaworznianka nie nawiązała także żadnego kontaktu z rodziną…

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie prowadzi poszukiwania za zaginioną w dniu 2 stycznia 2018 roku mieszkanką Jaworzna panią:

Anna KLIMCZAK lat 59

 zam. Jaworzno

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 50 lat, wzrost ok. 160 cm, waga ok. 50 kg, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, oczy brązowe, nos średni prosty, włosy proste do ramion kasztanowe (farbowane), uszy średnie przylegające.

Ubiór w chwili zaginięcia: szara kurtka – płaszczyk do kolan zapinana na zamek, niebieskie spodnie jeansowe, buty brązowe typu kozaczki.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie nr tel. 32 618 33 84 lub z oficerem dyżurnym jednostki pod nr tel. 32 618 32 55.

źródło:www.jaw.pl