AKTUALNOŚCI

Z kategorii ciekawostka – Park handlowy w Jaworznie

P.A. NOVA SA wybuduje park handlowy w Jaworznie. Nowy obiekt powstanie w sąsiedztwie centrum handlowego Galeria Galena, którego firma jest właścicielem. Obecnie trwają prace projektowe oraz komercjalizacja obiektu. Powierzchnia najmu nowego parku handlowego wyniesie prawie 3500 m2 najmu. Swoje sklepy otworzy w nim 3 najemców. Największym najemcą będzie Decathlon, który zajmie lokal o powierzchni 1770 m2. Będzie to już 11 sklep tej marki na Śląsku.
W sprawie wynajmu pozostałych lokali trwają zaawansowane rozmowy handlowe. W ramach inwestycji zostanie przebudowany teren pomiędzy Galerią Galena a parkiem, aby klienci galerii komfortowo mogli skorzystać także z oferty nowych sklepów. Przebudowa ciągów komunikacyjnych pozwoli na bezpieczne przejście z Galeny do nowego obiektu. Przed parkiem handlowym powstanie także parking dedykowany dla klientów parku.
Dzięki otwarciu parku handlowego w Jaworznie powstanie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. Ponad 100 punktów handlowo-usługowych znajdujących się w Galerii Galena w połączeniu ze znanymi markami, które pojawią się w parku handlowym stworzy dla mieszkańców Jaworzna i okolicznych miejscowości bardzo atrakcyjną ofertę handlową. Nie bez znaczenia jest także dogodny dojazd oraz udogodnienia komunikacyjne pomiędzy budynkami, które zagwarantują możliwość zrobienia zakupów w komfortowy sposób.
Budowa parku handlowego w Jaworznie rozpocznie się w drugim kwartale 2018 r. Otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.
Generalnym wykonawcą parku handlowego w Jaworznie jest PA NOVA SA. Firma od 30 lat zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów komercyjnych i przemysłowych. Jako generalny wykonawca PA NOVA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów dla sieci handlowych.

źródło:www.jaworzno.pl