AKTUALNOŚCI

ul. Martyniaków zamknięta od 26 sierpnia! Sprawdź objazdy i inne utrudnienia

Nawet 3 miesiące potrwać może remont 200-metrowego odcinka ulicy Martyniaków. Od poniedziałku 26 sierpnia odcinek będzie całkowicie zamknięty dla ruchu. Co oznacza to dla kierowców? Nic dobrego. Ulica Martyniaków jest wybierana jako najszybszy dojazd do centrum miasta z Dąbrowy Narodowej czy Osiedla Stałego oraz najwygodniejsza trasa dla samochodów ciężarowych.

Zamknięcie drogi związane jest z pracami remontowymi skrzyżowania ulic Martyniaków i Promiennej oraz likwidacją dawnego, nieużywanego już przejazdu kolejowego. Przygotowane objazdy zostaną poprowadzone ulicami Promienną i Wojska Polskiego.  

W związku z zamknięciem dla ruchu fragmentu ul. Martyniaków zmiany w rozkładzie jazdy swoich autobusów wprowadza też PKM Jaworzno. Zmienią się przystanki i zmienią się trasy przejazdu dla linii: 311 314 321 328 i 370. Przewoźnik prosi o zwracanie szczególnej uwagi na kierunkowość odjazdów z przystanków na trasach objazdowych. Kursy z większości przystanków realizowane będą ze stanowiska po drugiej stronie ulicy niż zwykle.

źródło:www.jaw.pl