AKTUALNOŚCI

Zagłosuj na Jaworzno!

W czołówce plebiscytu wspieranego przez HRS znalazło się 10 miast wśród nich jest Jaworzno! Do zakończenia głosowania pozostało jeszcze kilka dni, dlatego szczególnie teraz każdy głos ma znaczenie. Zagłosuj na swoje miasto i zapewnij mu zwycięstwo. Na głosujących czekają nagrody!

Plebiscyt „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to już druga edycja konkursu, w którym mieszkańcy mogą docenić walory swoich miejscowości oraz zapewnić im tytuł najbardziej docenianego miasta roku. Trzy pierwsze miasta otrzymają statuetkę i dyplom a zwycięzca dodatkowo wsparcie HRS w promocji w sieci. Poprzednią edycję wygrał Słupsk. Kto tym razem zdobędzie nagrody?

Szansę na wygraną ma nasze miasto – Jaworzno, które aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu z ponad 20 tys. głosów. Do końca plebiscytu pozostało jeszcze tylko kilka dni – zagłosuj i powiedź, za co kochasz swoje miasto!

Codziennie na stronie: www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ można oddać jeden głos. Warto również uzasadnić swój wybór i wziąć udział w konkursie. Na autorów najciekawszych komentarzy czekają nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty podarunkowe Empik oraz 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City.

Głosować na swoje miasto można do 9 grudnia 2017 r., a wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 11 grudnia br. Szczegóły konkursu dostępne na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/

źródło:http://www.um.jaworzno.pl