AKTUALNOŚCI

28-latek z ponad 2 promilami kierował BMW — policyjna tygodniówka

Nietrzeźwi kierowcy to bardzo duży problem na polskich drogach. Każdy kto wsiada do samochodu z przekroczoną normą alkoholu w wydychanym powietrzu lub we krwi stanowi ogromne zagrożenie na drodze.

12.02.2018r.

Zgłosił mieszkaniec dzielnicy Jeleń, że podczas zakupów internetowych został oszukany na kwotę kilkuset złotych za zakup materiałów elektrycznych. W sprawie przeprowadzone zostaną czynności sprawdzające.

13.02.2018r.

Patrol Wydziału Kryminalnego w centrum miasta zatrzymał 32 letniego jaworznianina, na którego Sąd Rejonowy w Jaworznie wydał nakaz doprowadzenia do Zakładu Karnego .

14.02.2018r.

1. Patrol Wywiadowców Wydziału Prewencji na ulicy Moździerzowców zatrzymał 26 letniego mężczyznę – mieszkańca Jaworzna, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki Fiat Panda. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

2. Na ulicy Bukowskiej Patrol Wywiadowców zatrzymał 28 letniego jaworznianina, który posiadał przy sobie ponad gram środka narkotycznego w postaci amfetaminy.

15.02.2018r.

W Jeleniu patrol prewencji zatrzymał 28 latka , który kierował samochodem osobowym marki BMW będąc w stanie nietrzeźwym. Wyniki badania to ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

17.02.2018r.

Patrol Wydziału Ruchu Drogowego na ulicy Grunwaldzkiej zatrzymał 40 letniego jaworznianina, który będąc w stanie nietrzeźwości (ponad promil alkoholu w organizmie) kierował samochodem osobowym marki Jaguar.

18.02.2018r.

1. Policjanci drogówki na Osiedlu Stałym zatrzymali 22 letnią kobietę – mieszkankę Mysłowic, która będąc w stanie nietrzeźwym (ponad półtora promila alkoholu w organizmie) kierowała samochodem marki VW Polo. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

2. Patrol Wywiadowców w dzielnicy Podwale zatrzymał dwóch braci w wieku 25 oraz 20 lat, którzy dokonali pobicia swojego 51 letniego ojca. Dalsze czynności procesowe w sprawie prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Jaworznie.

źródło:www.jaw.pl