AKTUALNOŚCI STRAŻ

Wielki finał Strażaka Roku 2017! Ostatnie chwile głosowania

Przed nami wielki finał plebiscytu Strażak Roku województwa śląskiego 2017. Na laureatów – strażaków zawodowców i ochotników oraz jednostki OSP i PSP czekają cenne nagrody. Zwycięzcy zdobędą nagrody finansowe, sprzęt strażacki, vouchery na pobyt w hotelu ze SPA, a jednostki PSP i OSP dofinansowanie i sprzęt ratowniczy. Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się 16 maja podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka. Zwycięzcy odbiorą statuetki, dyplomy i nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Glosowanie będzie trwać do 10 maja do godziny 20.59. Głosowanie na strażaków ochotników i jednostki OSP jest podzielone na dwa etapy. W pierwszym z nich, który trwał do piątku, 21 kwietnia, laureaci zostali wybrani osobno w każdym mieście lub powiecie naszego województwa. Zwycięzcy tego etapu, zachowując zdobyte w pierwszym etapie głosy, awansowali do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpoczął się w środę, 26 kwietnia.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/strazak/a/wielki-final-strazaka-roku-2017-ostatnie-chwile-glosowania,12017697/