AKTUALNOŚCI

Weekendowy przegląd wydarzeń, czyli: co, gdzie i kiedy?

Przed nami weekend, czas więc zapoznać się z harmonogramem wydarzeń kulturalnych i sportowych, które czekają nas w sobotę i w niedzielę.

W sobotę o godzinie 10:00 w Byczynie wystartuje II Wakacyjny Rajd Nordic Walking z grupą Nord Walkers. Start rajdu zaplanowano z boiska pod klubem Niko, zapisy w od godziny 8:45 do 9:45. Do przebycia będą dwie trasy – około 7 i około 10 kilometrów. O tej samej godzinie w Teatrze Sztuk kolejne zajęcia w pracowni malarstwa, które poprowadzi Jacek Gąsior.

Sporo będzie się działo od godziny 15:00 w Ogródkach Działkowych Warpie, gdzie Stowarzyszenie Niezależni organizuje Festyn Sąsiedzki pod nazwą „Żyj zdrowo i bezpiecznie w dobrym sąsiedztwie”. W programie między innymi występy śpiewacze, stoiska policji, centrum dietetycznego, pokazy tańca, degustacja zdrowej żywności oraz konkursy sportowe dla dzieci. Imprezę poprowadzi DJ Martin. Zabawa potrwa do godziny 22:00.

W niedzielę kolejna atrakcja dla fanów gier „bez prądu”. Od godziny 16:00 na jaworznickim rynku odbędzie się kolejna akcja pt. „gRaj na Rynku”, czyli rodzinne gry planszowe, karciane i towarzyskie.

Sobota:

10:00 – Klub Niko – II Wakacyjny Rajd Nordic Walking z grupą Nord Walkers. Zapisy od 8:45 do 9:45.
10:00 – Teatr Sztuk – Pracownia Malarstwa – prowadzi Jacek Gąsior.
15:00 – 20:00 – Ogródki Działkowe Warpie – Festyn Sąsiedzki „Żyj zdrowo i bezpiecznie w dobrym sąsiedztwie”.

Niedziela:

16:00 – 19:00 – gRaj na Rynku – rodzinne gry planszowe, karciane i towarzyskie na jaworznickim rynku, prowadzenie Marlena Budak.

źródło: www.jaw.pl