AKTUALNOŚCI

Weekendowy przegląd wydarzeń, czyli: co, gdzie i kiedy?

Przed nami weekend, czas więc zapoznać się z harmonogramem wydarzeń kulturalnych i sportowych, które czekają nas w sobotę i niedzielę. Ze względu na Święta Wielkanocne ten weekend nie będzie obfitował w wiele wydarzeń. Czekają nas głównie emocje sportowe.

Spośród wszystkich jaworznickich drużyn, tylko Szczakowianka Jaworzno rozegra w weekend mecz u siebie. Podopieczni trenera Andrzeja Sermaka zmierzą się na Stadionie Miejskim z ósmą w tabeli Unią Racibórz. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Rezerwy Victorii 1918 Jaworzno pojadą do Mętkowa, gdzie o godzinie 11:00 zagrają z miejscową Koroną. Dwie godziny później o kolejne punkty w chrzanowskiej A-klasie powalczy Ciężkowianka, która tym razem zmierzy się ze Startem Kamień.

Po porażce 7:0 z rezerwami Zagłębia Sosnowiec zrehabilitować się będą mieli szansę piłkarze Zgody Byczyna, którzy o godzinie 14:00 zagrają w Sarnowie z Błękitnymi.

Natomiast pierwsza drużyna Victorii 1918 Jaworzno zagra o godzinie 16:00 z Orłem Balin.

Sobota:

13:00 – Stadion Miejski, ul. Krakowska 8 – mecz o mistrzostwo IV ligi, gr. śląskiej II – Szczakowianka Jaworzno – Unia Racibórz.

Mecze wyjazdowe:

Sobota, godz. 11:00 – Korona Mętków – Victoria II 1918 Jaworzno
Sobota, godz. 13:00 – Start Kamień – Ciężkowianka Jaworzno
Sobota, godz. 14:00 – Błękitni Sarnów – Zgoda Byczyna
Sobota, godz. 16:00 – Orzeł Balin – Victoria 1918 Jaworzno

źródło: www.jaw.pl