AKTUALNOŚCI

Weekendowy przegląd wydarzeń, czyli: co, gdzie i kiedy?

Przed nami weekend, czas więc zapoznać się z harmonogramem wydarzeń kulturalnych i sportowych, które czekają nas w sobotę i niedzielę.

W sobotę o godzinie 9:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się turniej piłki nożnej 10-latków im. Bogusława Pluty. Z kolei o godzinie 15:00 w Galerii Sektor I przy ul. Mickiewicza będą odbywały się warsztaty biżuterii – boho. Wydarzenie jest przewidziane także na niedzielę i będzie odbywało się w tych samych godzinach.

O godzinie 15:30 na murawę Stadionu Miejskiego wybiegną czwartoligowi piłkarze Szczakowianki Jaworzno. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Sermaka zmierzą się z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Alternatywna Kultura organizuje koncert charytatywny na rzecz Hani Stochmal. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 w Klubie Relax. Wystąpią: SPI, Afront, Bunkier, De Łindows. Wstęp na imprezę kosztuje 15 zł, ale cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na leczenie malutkiej Hani Stochmal.

Sobota:

9:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Grunwaldzka 80 – Turniej piłki nożnej 10-latków im. Bogusława Pluty.
15:00 – 20:00 – Galeria Sektor I, ul. Mickiewicza – Warsztaty biżuterii – boho
15:30 – Stadion Miejski, ul. Krakowska 8 – mecz o mistrzostwo IV ligi, gr. śląskiej II – Szczakowianka Jaworzno – Podbeskidzie II Bielsko-Biała.
16:00 – Hala Sportowa MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 – mecz o mistrzostwo III ligi w siatkówce mężczyzn – MCKiS II Jaworzno – KS Polonia Poraj.
18:00 – Klub Relax – Koncert charytatywny „Punki dla Hani”.

Niedziela:

15:00 – 20:00 – Galeria Sektor I, ul. Mickiewicza – Warsztaty biżuterii – boho

źródło: www.jaw.pl