AKTUALNOŚCI

Weekendowy przegląd wydarzeń, czyli: co, gdzie i kiedy?

W sobotę o godzinie 10:00 w Hali Sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym odbędzie się turniej ligowy młodziczek w siatkówce dziewcząt z udziałem zespołu MCKiS II Jaworzno. Z kolei o godzinie 16:00, również w Hali Sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo III ligi siatkówki mężczyzn pomiędzy drugą drużyną MCKiS Jaworzno a KS Płomień Przystajń.

O godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta kolejne spotkanie rozegrają drugoligowi siatkarze MCKiS. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Łozińskiego podejmą lidera rozgrywek – MKS Andrychów.

Spragnionych kultury zapraszamy o godzinie 18:00 do Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie Teatr Muzyczny Arte Creatura wystąpi w operetce pt. „Kraina Uśmiechu”. Impreza jest biletowana.

W niedzielę o godzinie 11:00 w Teatrze Sztuk odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Muzyczny Poranek”. O tej samej godzinie w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta rozpocznie się mecz bokserski Śląsk-Białystok. Na ringu będziemy mieli okazję zobaczyć zawodników Akademii Roberta Gortata – medalistów Mistrzostw Europy oraz kadrowiczów Polski. Impreza jest biletowana.

Sobota:

10:00 – Hala Sportowa MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 – turniej ligowy młodziczek w siatkówce dziewcząt z udziałem zespołu MCKiS II Jaworzno.
16:00 – Hala Sportowa MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 – mecz o mistrzostwo III ligi siatkówki mężczyzn – MCKiS II Jaworzno – KS Płomień Przystajń.
18:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Grunwaldzka 80 – mecz o mistrzostwo II ligi siatkówki mężczyzn – MCKiS Jaworzno – MKS Andrychów.
18:00 – Młodzieżowy Dom Kultury – Operetka „Kraina Uśmiechu” w wykonaniu Teatru Muzycznego Arte Creatura.

Niedziela:

11:00 – Teatr Sztuk w Jaworznie – Koncert Muzyczny Poranek.
11:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Grunwaldzka 80 – Mecz bokserski Śląsk – Białystok. Impreza jest biletowana.

źródło: www.jaw.pl