AKTUALNOŚCI

Weekendowy przegląd wydarzeń, czyli: co, gdzie i kiedy?

Przed nami weekend, czas więc zapoznać się z harmonogramem wydarzeń kulturalnych i sportowych, które czekają nas w sobotę i niedzielę.

W sobotę o godzinie 14:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta kolejne spotkanie w ramach II ligi rozegrają siatkarze MCKiS Jaworzno. Tym razem podopieczni trenera Mariusza Łozińskiego zmierzą się z Winnerem Czechowice-Dziedzice.

Niedziela upłynie w głównej mierze pod znakiem wydarzeń w ramach 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Większość atrakcji czekać będzie na mieszkańców w galerii handlowej Galena, ale grać będą również Jazz Club Muzeum, czy klub Alibi. Szczegółowy harmonogram 25. finału WOŚP w Jaworznie jest dostępny na stronie jaw.pl.

O godzinie 14:00 w Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 kolejny mecz drugoligowych siatkarek. Tym razem podopieczne trenera Wojciecha Gryca podejmą STS Sandecję Nowy Sącz.

Z kolei o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w centrum miasta odbędzie się Koncert Noworoczny w wykonaniu orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego z udziałem solistów: Iwony Sochy, Edyty Krzemień, Andrzeja Lamperta i Damiana Aleksandra. Impreza jest biletowana.

Sobota:

14:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Grunwaldzka 80 – mecz o mistrzostwo II ligi siatkówki mężczyzn – MCKiS Jaworzno – Winner Czechowice-Dziedzice.

Niedziela:

7:00 – 20:00 – 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworznie. Harmonogram WOŚP: http://www.jaw.pl/2017/01/25-final-wosp-w-jaworznie-zobacz-harmonogram-wydarzen/
14:00 – Hala Sportowa MCKiS, ul. Inwalidów Wojennych 18 – mecz o mistrzostwo II ligi siatkówki kobiet – MCKiS Jaworzno – STS Sandecja Nowy Sącz.
18:00 – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Grunwaldzka 80 – Koncert Noworoczny. Impreza biletowana.

źródło: www.jaw.pl