AKTUALNOŚCI

W ten weekend Dni Jaworzna

Wielkimi krokami zbliża się wielkie świętowanie Dni Miasta. W sobotę i niedzielę na stadionie „Azotania” wystąpią dla Was takie gwiazdy jak rodzima kapela Blunt Razor czy cieszący się rzeszą fanów Kamil Bednarek. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W sobotę, już od godziny 13:00, będzie możliwość oznakowania rowerów. Do godz. 17:00 do Waszej dyspozycji będą strażnicy miejscy i policjanci. O szczegółach akcji przeczytacie tutaj.

Jednak największą atrakcją na którą czekają Mieszkańcy są koncerty, które będą odbywać się przez dwa dni. W sobotę zagrają dla Was The Dumplings, Grzegorz Hyży, Gromee. W niedzielę na scenie zobaczycie takich artystów jak Kamil Bednarek, Blunt Razor i Organek. Szczegółowy program występów dostępny na plakacie promującym imprezę:

Zauważyliście, że chłopaki z jaworznickiej kapeli Blunt Razor mogą mówić o prawdziwym zaszczycie, a zarazem twardym orzechu do zgryzienia? W ystąpią tuż po Bednarku! A zaraz po nich publiczność porwie Organek. To prawdziwy zaszczyt dla jaworznian znaleźć się na tej samej scenie co tak wielkie gwiazdy. Szczególnie, że kariera chłopaków rozwija się w zawrotnym tempie i zyskują coraz więcej fanów. Kto wie, może przerosną mistrzów? Koniecznie przyjdźcie pod scenę wspierać młodych przystojniaków z Jaworzna. Ale o gorącym przywitaniu pozostałych gwiazd też pamiętajcie.

źródło:www.jaworzno.pl