AKTUALNOŚCI

Targi IFRE-EXPO po raz drugi w Targach Kielce

Państwowa Straż Pożarna  otrzyma łącznie kwotę 543 931 000 zł, z czego 462 341 350 zł z Funduszu Spójności, na zakup sprzętu, pojazdów i wyposażenia niezbędnego do prowadzenia akcji ratowniczych oraz usprawnienia systemu ratownictwa w transporcie kolejowym oraz drogowym. Środki zostaną przyznane na podstawie umów podpisanych z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Ta informacja to bardzo dobry prognostyk dla II Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO, które odbędą się od 7 do 9 czerwca 2018 roku.

Poprzednia edycja targów branży pożarniczej potwierdziła, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej.

Kielecki ośrodek wystawienniczy chętnie odwiedzili strażacy. Targi Kielce IFRE-EXPO, w których zakresie branżowym znajdują się między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronneoraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych, zajmowały w 2017 roku ponad 6 tysięcy 300 metrów kwadratowych.  Swoją ofertę przedstawiło blisko 170 wystawców z Norwegii, Włoch, Niemiec, Austrii, Japonii, Francji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Polski. Targi odwiedziło niemal 6000 zwiedzających. Kolejna pula dofinansowań stwarza duże pole do popisu dla wystawców z branży, a najlepszym miejscem do przedstawienia swojej oferty jednostkom straży pożarnych będą w 2018 roku Targi KIELCE IFRE-EXPO.

Razem z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO. Zapraszamy do Targów Kielce od 7 do 9 czerwca 2018 roku.

źródło:http://www.targikielce.pl