AKTUALNOŚCI

PKM Jaworzno – zmiana rozkładu jazdy od 21 marca

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie informuje o zmianie rozkładu jazdy autobusów przewoźnika od 21 marca.

Zmiana dotyczy linii 321, 328, 344, 370 i związana jest z ponownym otwarciem dla ruchu ul. Martyniaków oraz tymczasowym zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Promiennej.

Linie 321 i 328

Tymczasowy rozkład jazdy i trasa objazdowa w obu kierunkach: (…) – PODŁĘŻE STADION – MARTYNIAKÓW PRZEJAZD – MARTYNIAKÓW – DARWINA – ENERGETYKÓW – SIŁOWNIA – ELEKTROWNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ – ELEKTROWNIA PARKING.

Linia 344

Nowy rozkład jazdy oraz przywrócenie stałej trasy w obu kierunkach: (…) – PODŁĘŻE STADION – MARTYNIAKÓW PRZEJAZD – MARTYNIAKÓW – DARWINA – ENERGETYKÓW – DĄBROWA NARODOWA LEMA – STREFA PRZEMYSŁOWA III – STREFA PRZEMYSŁOWA II – PROMIENNA – ELEKTROWNIA – ELEKTROWNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ.

Linia 370

Kursy do i z Wysokiego Brzegu tymczasowo realizowane będą ul. Energetyków i ul. Dobrej Energii.

Nie będą obsługiwane przystanki: MARTYNIAKÓW PRZEJAZD, MARTYNIAKÓW oraz DARWINA.

O szczególną uwagę prosimy pasażerów korzystających z przystanków: SIŁOWNIA oraz ENERGETYKÓW. Na czas objazdu uruchomione zostaną dodatkowe, zastępcze stanowiska przystankowe na ul. Energetyków (przy byłej szkole i przy skrzyżowaniu z ul. Martyniaków). Z przystanku SIŁOWNIA w jego zwyczajowej lokalizacji odjeżdżać będzie tylko kilka kursów kończących i rozpoczynających trasę na tym przystanku – informuje PKM Jaworzno.