AKTUALNOŚCI

Piekarnia naszego druha Stanisława Bigaja wyróżniona w kategorii “Wiarygodny Lider Biznesu”

Podczas XXIV Wielkie Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości nagrodzeni zostali jaworznianie. W kategorii “Wiarygodny Lider Biznesu” nagrodę otrzymała Piekarnia Stanisława Bigaja. W kategorii Rodzinna Firma III miejsce zajęła firma Starczała Sp.J.

Pan Stanisław Bigaj prowadzi piekarnie od 25 lat. I jak sam przyznaje, przez ten czas jego wypieki cieszą się uznaniem mieszkańców. Piekarnia posiada rzeszę wiernych klientów, którzy doceniają jakość pieczywa. Piekarnia prowadzona przez pana Stanisława cały czas rozwija się i udoskonala.

Przyznana nagroda jest potwierdzeniem, że rzetelność, jakość i wkładanie serca w pracę przynosi rezultaty. W swoim dorobku firma ma tytuł “Piekarni z jakością” oraz “Firmy z Przyszłością”

W kategorii Rodzinna Firma nagrodzono III miejscem firmę Starczała Spółka Jawna. Firma działa na terenie Jaworzna od 44 lat, świadcząc kompleksowe usługi motoryzacyjne. Firma, w którą zaangażowana jest cala rodzina, stawia na nowoczesność i jakość. Jaworznicka firma w ubiegłym roku podczas gali otrzymała tytuł “Wiarygodnego Lidera Biznesu”

Wielka Gala Izby Rzemieślniczej w Katowicach to największa impreza rzemieślnicza w Polsce.
W tym roku gala miała szczególny charakter: założona w 1922 roku Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach obchodzi 95. urodziny.

źródło: www.jaw.pl