AKTUALNOŚCI

Nowa rewolucyjna taryfa już od czerwca!

Za niecałe dwa tygodnie w autobusach PKM Jaworzno zacznie obowiązywać nowa taryfa dla biletów. Skorzystają na niej przede wszystkim osoby korzystające z biletów okresowych. Przejazd będzie możliwy nawet za 50 gr dziennie, a w przypadku biletów ulgowych o połowę taniej!

Niezwykle korzystna oferta ma na celu zachęcenie mieszkańców do korzystania z transportu publicznego. Nowa taryfa dedykowana jest biletom siedmiodniowym, miesięcznym, kwartalnym oraz – nowość – półrocznym i rocznym. Właśnie ten ostatni rodzaj biletu okaże się najbardziej opłacalny dla pasażerów – z prostego rachunku wynika, że przy opłacie rocznej dzień przejazdu to koszt ok. 50 groszy. W przypadku ulgi na przejazdy koszty będą o połowę niższe.

Plus nowej taryfy to nie tylko atrakcyjne ceny, które pozwolą na spore oszczędności w domowym budżecie. Niezwykle korzystna jest nieograniczona liczba przesiadek dla posiadaczy biletów w nowej taryfie oraz możliwość podróżowania wszystkimi liniami zgodnie z zasięgami PKM Jaworzno. Oznacza to, że posiadając któryś z oferowanych od czerwca biletów, będzie można korzystać z usług PKM-u na terenie tych miast, które przewoźnik obsługuje (tj. Jaworzno, Chrzanów, Katowice, Mysłowice i Sosnowiec).

Bez zmian pozostają ceny i zasady funkcjonowania biletów jednorazowych i czasowych na okaziciela.

Nowe bilety będą kodowane na Jaworznickiej Karcie Miejskiej, od 4 czerwca, w stacjonarnych punktach sprzedaży, w sklepie internetowym a także w nowej aplikacji na urządzenia mobilne.

źródło:www.jaworzno.pl