AKTUALNOŚCI

Kolizja z udziałem motocyklisty

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną zdarzenia drogowego z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego. Do kolizji doszło dzisiaj ok. godz. 11:00 na drodze śródmiejskiej w Jaworznie.

 

Nieuwaga przy zmianie pasa ruchu motocyklisty z Olkusza skutkowała kontaktem z samochodem marki Volkswagen na chrzanowskich numerach rejestracyjnych. W wyniku tego samochód stracił zderzak, ale kierowcy, ani pasażerce nic się nie stało. O wielkim szczęściu może mówić również motocyklista, który w żaden sposób nie ucierpiał, nie ucierpiał również jego jednoślad. Do kolizji doszło na wysokości stacji paliw przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Piłsudskiego. Pojazdy poruszały się w kierunku Os. Stałego. Policja mogła zakończyć postępowanie na miejscu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Motocyklistę, sprawcę zdarzenia drogowego, ukarano mandatem.