AKTUALNOŚCI

Jubileuszowy XX Ogólnopolski Konkurs Radiowy „Strażacy ochotnicy – nie tylko gaszą 2017”

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej organizuje już kolejny – jubileuszowy XX Ogólnopolski Konkurs Radiowy ”Strażacy ochotnicy – nie tylko gaszą”.

Celem konkursu jest pokazanie różnorodnej i ofiarnej działalności 700–tysięcznej rzeszy strażaków ochotników oraz ich udział m.in. w: akcjach ratowniczych, szkoleniach, życiu lokalnych społeczności, propagowaniu kultury i oświaty, podtrzymywaniu tradycji i historii, pracy z dziećmi i młodzieżą, udział w akcjach społecznych (np. krwiodawstwo, dawcy szpiku) itp.

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich strażaków do współpracy z dziennikarzami rozgłośni radiowych i zainteresowania ich ogólnopolskim konkursem a także do nagrania przez nich reportażu radiowego dot. działalności Ochotniczych Straży Pożarnych i zgłoszenia go zgodnie z REGULAMINEM na nasz konkurs.

Ochotnicze Straże Pożarne, które były już w roku bieżącym bohaterami audycji radiowych zachęcamy do kontaktu z dziennikarzami radiowymi i przekazanie im informacji o kolejnej jubileuszowej edycji naszego konkursu.

źródło:http://www.zosprp.pl