AKTUALNOŚCI STRAŻ

FCC po raz pierwszy w Opolu już w maju.

Tak jest! Pierwszy raz w Opolu, pierwsze zawody formuły FCC, które otwierają cały sezon już niebawem! Dokładnie 6-7 maja rozpoczną się szalenie efektowne zawody strażaków na które serdecznie zapraszamy. Ponad 150 zawodników w różnych formułach startowych weźmie udział w bitwie o pierwsze punkty w Pucharze Polski!

W imieniu organizatorów zapewniamy gorącą atmosferę (bez względu na pogodę), zdrową rywalizację i całą masę strażackich atrakcji. Każdy z Was, młody czy dorosły znajdzie coś dla siebie. Śmiało możemy stwierdzić, że w tych dniach Opole stanie się jednym z najbardziej bezpiecznych miast w Polsce!

Jeżeli jesteś strażakiem, albo pasjonujesz się  tą tematyką – nie może Ciebie tam zabraknąć. Jeżeli w tym czasie planujesz dłuższy majowy weekend? Nic straconego – możesz obejrzeć transmisję online, na żywo za pomocą smartfona, laptopa, czy innego narzędzia.

Czym jest FCC? Specjalnie dla Was otworzyliśmy na serwisie specjalny dział, gdzie znajdziecie informacje czym jest FCC, aktualności, galerię i nasze relacje wideo. Zachęcamy także do przejrzenia kalendarzu zawodów, dzięki temu zobaczysz kiedy i gdzie rozegrają się kolejne zawody.

Przydatne linki:

Wydarzenie na Facebook’u

FCC Poland

źródło: www.remiza.com.pl