AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Jeśli mieszkasz lub pracujesz na terenie woj. śląskiego, masz ukończone 25 lat i wykształcenie maksymalnie średnie, możesz skorzystać z darmowych szkoleń organizowanych w ramach projektu unijnego. Jeśli zbierze się grupa minimum 10 osób, zajęcia mogą zostać zorganizowane w Jaworznie.

Nowoczesne technologie w coraz większym zakresie przenikają do wszystkich dziedzin życia. Wymagania związane z obsługą komputera i płynnym poruszaniem się w Internecie  dotyczą już nie tylko sfery zawodowej, lecz również życia codziennego. Firma Asseco Data Systems S.A. z Gdyni prowadzi na terenie woj. śląskiego projekt unijny pn. „Śląska akademia kompetencji TIK w obszarach umiejętności ICT i znajomości języków obcych”. W ramach projektu oferujemy darmowe szkolenia m.in. z zakresu obsługi komputera dla osób pracujących z naszego województwa.

Szkolenia przeznaczone są dla pracujących mieszkańców województwa śląskiego, które mieszkają lub pracują na terenie województwa śląskiego, mają minimum 25 lat i posiadają wykształcenie maksymalnie średnie. Do wyboru jest kilka tematów wiodących z codziennego użytkowania nowoczesnych technologii. W miarę możliwości i liczby chętnych, szkolenia będą realizowane w lokalizacjach położonych blisko miejsca zamieszkania uczestników.

Absolwenci otrzymują certyfikaty Asseco Data Systems, potwierdzające nabyte kompetencje. Dzięki dofinansowaniu kursu ze środków unijnych, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów. Na szkoleniach organizator zapewnia wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne, a także catering.
Aplikowanie do projektu odbywa się poprzez stronę internetową https://akademiatik.eduportal.pl/ można tam znaleźć również wiele szczegółów dotyczących projektu.

Więcej informacji można uzyskać również mailowo: akademiatik@assecods.pl oraz pod numerem telefonu 502 244 738.

źródło:www.jaworzno.pl